Hilas Otel

Çelik İnşaat

Mustafa Demir ilk defa açıkladı

Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV’de yayımlanan ‘Mart 2019 Seçime Doğru’ programının konuğu olan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, özel hayatına dair ilk defa açıklamalarda bulundu.

banner1311

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV’de yayımlanan ‘Mart 2019 Seçime Doğru’ programının konuğu olarak projeleri ile ilgili ilk kez özel açıklamalarda bulundu. 

CANLI YAYIN KONUĞU
Mustafa Demir, Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt'un yönettiği Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun ve ORA Araştırma Şirketi Genel Koordinatörü Barış İpek'in sorularını yanıtlayıp ilk defa özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

CHP'Lİ VEKİLLERLE HANGİ TARTIŞMAMIZA ŞAHİT OLDUNUZ?
CHP milletvekilleri ile seviye kaybı yaşamadıklarını söyleyen Mustafa Demir, "Parlamentodayken muhalefet kulisi bizim o mescidin olduğu kısımdan gelip giderken CHP milletvekilleri bana ayrı saygı, sevgi gösterdi. Neden böyle olduğunu merak ediyordum. Bir keresinde CHP'li bir arkadaş, ‘sayın başkan, bir çay ya da kahve ikram edelim’ dedi. Acele etmem gerektiğini söyledim ama yine de ‘lütfen buyurun’ dedi. Beraber oturduk. Bana, ‘sayın vekilim, biz sizi çok seviyoruz. Grup Başkan vekilimiz Haluk Koç, sizden öyle bir bahsediyor ki, biz sizi tanımadan ve sadece anlatılanlarla saygı ve sevgi besliyoruz’ dedi. Her insanın nefsi vardır ve ben o gün bu sözlerin ne kadar hoşuma gittiğini anlatamam. Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Haluk Koç’u, hakikaten taktir ediyorum ve arkasından gelen diğer Cumhuriyet Halk Partisi’nin milletvekilleri, bugün Sezai Önder ve Suat Binici ile o dönemlerde parlamentoda çalıştık. Aslında bizim reflekslerimizi en iyi o vekillerimiz bilir. Bizim Samsun’da muhalefet milletvekilleriyle tartışmamıza ya da her hangi bir seviye kaybına şahit oldunuz mu?  O dönemlerde böyle değildi. Tabi tek taraflı değildi. Muhalefette ki milletvekilliği yapan arkadaşlarımızın da katkısı vardı" dedi.

Haber: Mustafa TOGUR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312