banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Mustafa Demir'den Samsun trafiğini rahatlacak proje

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Samsun'un trafiği yatay bulvarlardan ibaret. Trafiği rahatlatmak için ayrıca dikey bulvarlar inşa edeceğiz" dedi

SAMSUN HABER 04.03.2019, 15:19 05.03.2019, 15:28

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda düzenlenen kahvaltıda, şehirdeki trafik sorununu çözeceklerini ifade etti.Demir, "Samsun'un trafiği yatay bulvarlardan ibaret. Yatay alanları rahatlatmak için dikey bulvarlar inşa edeceğiz" dedi. 

Programa; İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Erdoğan Tok'un yanı sıra; Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, belediye meclis üyeleri ve adayları katıldı.

YENİ MİNİBÜS TERMİNALİ SÖZÜ 
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, yaptığı konuşmada, Demir ve Tok'a başarı diledi.Ardından söz alan Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, yıkılan Bafra garajının olduğu alanda minibüs terminali inşa edeceklerini belirterek, "Yıkılan eski Bafra garajının yerine, minibüs terminali inşa edeceğiz. İlk yapacağımız iş, terminali yapana kadar ulaşımı mevcut düzen içerisinde sağlama gayreti olacak. Yetkililer, başkanlar ve sizinle bir arada olarak istişareler sonucunda karar alıp, şehrimizi ihya edeceğiz. Projelerimizle alakalı bir sorun, çatışma yaşandığında mutlaka çözümüne o gün bakacağız.  Seçim kampanyamızın tamamı, şehrin problemlerinin nasıl çözüleceğine dair projelerdir. Partimize gönül vermemiş olan arkadaşlarımız da aramızda olabilir ama Samsun'a seçecek olduğunuz Büyükşehir Belediye Başkan adayını güçlü seçin. Bunda çok büyük hayır ve bereket var" dedi.

YENİ BULVAR YOLLARI
Samsun'un geleceği ve menfaati için tüm alt belediyelerle birlik olacağını dile getiren Demir, "Türkiye'nin en güzel yeri Samsun'dur. Biz de bu şehrin insanlarıyız. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz ama daha önceki arkadaşlarımız başkanlık yaptı diye ben şu an çok daha iyi başkanlık yapma hakkından mahrum kalamam. Samsun'un geleceği ve menfaati için tüm belediyeler elinden gelen katkıyı verecek. Ben o konuda görevimi iyi yapamıyorsam, katkı veremiyorsam söylesin, eleştirsin ama başkanlarımız görevini yapmadığında ben de söylerim. Hizmet için birlik olacağız. Samsun denilince akıllara, Samsun'un her mahallesinin bir kültürü, hatırası, geleneği olduğu geliyor. Bütün mahalleler risk altında. Allah nasip ederse çok ustalıklı çalışmalarla biz bu tüm değerlerimizi yeniden ihya edeceğiz. Samsun için birbirinden farklı geliştirici projelerimiz var. Trafik konusunda çalışmalar yapıyoruz, otopark problemlerini mutlaka çözeceğiz. Sokaklar rahatça yaşanabilir bir yer haline gelecek. Ayrıca Samsun'un trafiği yatay bulvarlardan müteşekkir. Trafiği rahatlatmak için yatay alanları rahatlatıcı projelerimiz var. Ayrıca biz dikey bulvarlar inşa ederek trafiği biraz daha rahatlatacağız" diye konuştu.

ESNAFIN SORUNLARINI BİLİRİM
Esnafların sorunlarını bildiğini ve büyükşehir ile birlikte çözeceğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Burası bana şans getiren bir yer. Biz, sizin sorunlarını biliyoruz. Büyükşehir ile birlikte sorunlarınızı çözeceğiz. Allah bizi, sizin sevginizden ve desteğinizden mahrum etmesin. Gerçekten İlkadım'a çok önemli yatırımlar ve projeler kazandırdık. Göğsümüzü gererek, Alnımız ak bir şekilde sahalarda gezebiliyoruz. Ben de esnaflıktan gelen bir kardeşinizim. Birçok önemli yatırımlarımız, projelerimiz oldu. İnşallah bu seçimlerimiz Samsunumuz ve ülkemiz için hayırlara vesile olur" dedi. 

Haber:Hande ONAT – Uğur ATICI

Yorumlar (0)
18°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09