Hilas Otel

Çelik İnşaat

MOBİD üyelerinden DOVİ’ye ziyaret

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği (MOBİD), DOVİ Ofis Mobilyaları fabrikasını gezdi.

MOBİD üyelerinden DOVİ’ye ziyaret

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği (MOBİD) yönetim kurulu üyeleri, DOVİ Ofis Mobilyaları Fabrikasını ziyaret etti. MOBİD Başkanı ve Eker Kanepe Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Eker, AYCİN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aycin, Kocaman Orman Ürünleri Yetkilisi Levent Kocaman, AZEMO Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Akpınar, Yurdakul Kumaş yetkilisi Mehmet Yurdakul ve Samsun Sünger yetkilisi Murat Odabaşı ziyarete katıldı.

DOVİ Ofis Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yalçın Özgül'den bilgi alan heyet teşekkür etti.

"KENDİMİZİ YENİLİYORUZ"

Adnan Yalçın Özgül yaptığı açıklamada, "1985 yılında mobilya dekorasyon işiyle yola çıkan işletmemiz, bugün pek çok insanın tercih ettiği ofis mobilya sistemlerini tasarlıyor ve üretiyor. Herkesin kendisinden bir şeyler bulabildiği özgün, sade ve şık tasarımları farklı seçenekler sunarak çalışma ortamlarınızı daha keyifli hale getiriyoruz. Gelişen teknoloji ve modern hayatın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek her gün gelişiyor, hizmet kalitesini arttırmak ve kusursuz hizmeti sunabilmek için kendimizi yeniliyoruz” dedi. 

SON TEKNOLOJİK TESİSLER

Yüzlerce farklı tasarım ürettiklerini belirten Özgül, “DOVİ Ofis Mobilyaları olarak Merzifon/Amasya Organize Sanayi Bölgesinde 40.000m2 alan üzerinde son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde müşterilerimiz için yüzlerce farklı tasarımlar üretilmektedir. Dünyaya açılan bir marka olarak, gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alan, özverili çalışanlarıyla müşterilerinin çalışma mekanlarına farklı ve özgün tasarımlar ile değişik trendler sunmaya devam ediyor. Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, siparişten sevkiyata otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı ofis mobilyası üreticilerinden birisi olarak başarının haklı gururunu müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız” diye konuştu.

Özgül açıklamasını şu şekilde sürdürdü; 

“Ofis mobilyası alanında kullandığımız hammaddelerinden birisi olan “E1 kanserojen madde içermeyen suntalem” , uluslararası standartlarına göre Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescili ile patentlidir. Ayrıca ISO ve TSE belgeleri de mevcuttur. DOVİ, Kaliteden ödün vermeden vizyonu doğrultusunda hedeflerini daha yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaya devam etmektedir.”

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER