banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İlkadım'da 'uzaktan' bayramlaşma - Samsun Haber

banner1357

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde belediye personelinin bayramını, sosyal mesafe kuralına uyarak kutladı

SAMSUN HABER 22.05.2020, 16:12 22.05.2020, 16:24 esra vural
İlkadım'da 'uzaktan' bayramlaşma - Samsun Haber
banner1353
banner1375

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Temizlik, Zabıta ve Fen İşleri Müdürlükleri ile idari binada hizmet veren personeliyle koronavirüs dolayısıyla sosyal mesafe kurallarına uyarak bayramlaştı. 

Başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu programda, personeliyle uzaktan bayramlaşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

GÜZEL GÜNLER YAKINDA

Belediyeciliğin bir ekip işi olduğuna dikkat çeken Başkan Demirtaş, “Bir Ramazan ayını daha hoş sedalar ile geride bırakıyoruz. Allah’ın izniyle bayrama kavuşacağız. Allah yaptığınız ibadetleri ve tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Bizlerle beraber aynı heyecanı paylaşan, koşan, yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarımızın gönlümüzde ve yanımızda yeri var. İnşallah hep beraber güzel işler yapıp, yeniden birbirimize sarılacağımız bayramlarda bir araya geleceğiz. Bu vesile tüm Türk ve İslam alemini Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara ulaşmayı diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)