banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Hedef 4 yılda 3. lig - Samsun Haber

banner1357

Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Hacınabispor'da Teknik sorumlu Zekeriya Köklükaya, hedeflerinin 4 yıl içerisinde 3. lige yükselmek olduğunu ifade etti. Köklükaya, "Yeni bir sayfa açtık. İnşallah 4 yıl içerisinde 3.lige çıkacağız" dedi

SAMSUN HABER 21.02.2020, 23:06 Ayşe Çolak
Hedef 4 yılda 3. lig - Samsun Haber
banner1353
banner1375

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Samsun Süper Amatör Lig'in güçlü ekiplerinden Hacınabispor'da Teknik Sorumlu Zekeriya Köklükaya, Samsun Medya Grubu bünyesinde bulunan Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Hedeflerinin 4 yıl içerisinde 3. lig olduğunu vurgulayan Köklükaya, "Sezona başlarken hedefimizi şampiyonluk olarak beirledik. İlk 10 haftayı namağlup lider tamamladık. Sonra futbol hayatımda yaşamadığım şanssızlıkları yaşadık. Çok basit goller yedik ve 4 hafta üst üste mağlup olduk. Daha çok çalışarak bunları atlatacağız. Bu sezon direkt şampiyon olamasak da Play-Out maçlarından Allah’ın izniyle çıkacağız" dedi.

SIMSIKI KENETLENDİK

Köklükaya, “Ligin 10. haftasında kimse bu takımın üst üste 4 maç kaybede mağlup olacağına inanmazdı. Hatta ben de dahil olmak üzere servetini ortaya koyup iddiaya girerdi. Maalesef şanssızlıklar yaşadık. Yaşanan tüm olumsuzlukları unutarak yeni bir sayfa açtık. Çok profesyonel oyuncuları takımımıza transfer ederek gücümüze güç kattık. Lider ile aramızda 6 puanlık fark var. Biz geride kalan tüm maçları kazanarak yeniden lider olacağımıza inanıyorum. Takımda çok güzel bir birlikteliğimiz var. Başka bir kulüp 4 hafta üst üste mağlup olsa dağılmama ihtimali çok zordur fakat, biz sımsıkı kenetlenerek yolumuza emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.  
 

Yorumlar (0)