banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1337

Halkla el ele verilecek - Samsun Haberleri

banner1357

Salıpazarı, Çarşamba ve Terme ilçelerinde etkili olan sağanak sonrasında oluşan sel ve heyelan bölgelerinde incelemelerde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Halkımızla el ele vererek bu yaralarda kısa sürede sarılacaktır" dedi.

SAMSUN HABER 26.08.2019, 17:24
225
Halkla el ele verilecek - Samsun Haberleri
banner1353
banner1375

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı, Çarşamba ve Terme ilçelerinde incelemelerde bulundu.  Yılmaz'a Salıpazarı Belediye Başkanı Halik Akgül, AK Parti  Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman'da eşlik etti. Milletvekili Yılmaz ayrıca, köprüden geçmeye çalışırken sel sularına kapılarak hayatını kaybeden Ahmet Yıldız ile heyelanda göçük altında kalıp kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Bilal Arslan'ın ailesine başsağlığı dileklerini iletti. 

DEVLET SEFERBER OLDU 

Yaraların kısa sürede sarılması için yoğun bir çalışmanın devam ettiğini ifade eden Milletvekili Yılmaz, " Tüm hemşerilerimize yeniden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Afette en büyük acımız iki vatandaşımızın hayatını kaybetmesi oldu. Maddi hasarlar bir şekilde telafi edilir ama can kayıplarımız yüreğimizi yaktı. Yoğun yağış bilgisinin geldiği andan itibaren tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız bölgede büyük bir çalışma gerçekleştirdi. Halen yaraların sarılması için çalışmalar sürüyor. Halkımızla el ele vererek bu yaralarda kısa sürede sarılacaktır. Bizler halkımızla biriz, yanlarındayız" diye konuştu.


 

Yorumlar (0)