banner1219

Fuat Köktaş kapı kapı dolaşıyor: 'Millet eski Türkiye'yi iyi biliyor'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Aziz milletimiz AK Parti iktidarından önceki yolsuzlukların, yoksullukların, yasakların olduğu Türkiye'yi çok iyi biliyor" dedi

Fuat Köktaş kapı kapı dolaşıyor: 'Millet eski Türkiye'yi iyi biliyor'
banner1227

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy ve İlkadım ilçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. 

Tekkeköy ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek firma sahipleri ve çalışanları ile bir araya gelen Milletvekili Köktaş, iftar programında ise Kahyalı Mahallesi sakinlerinin misafiri oldu. 


  
Özellikle gençlere eski ve yeni Türkiye'yi anlattıklarını dile getiren Milletvekili Köktaş, "Çünkü genç kardeşlerimiz eski Türkiye'yi bilmiyorlar. Kuyrukları, yoklukları, yolsuzlukları, yasakları bilmiyorlar lütfen bunları anlatalım. Bakın AK Parti iktidara gelip görevi devraldığında IMF’e borç 23,5 milyar dolardı. 2013’te bu borç sıfırlandı. Hatta borç verir hale geldik. Merkez Bankamızın döviz rezervi 27,5 milyar dolardı, bugün 110 milyar dolar. AK Parti'nin kadroları çalışıyor, ülkemiz için, milletimiz için, hedeflerimiz için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti iktidarın 16 yılda yaptıklarını 16 günde yıkar, satarlar bunlar. AK Parti iktidarından önceki Türkiye'yi milletimiz çok iyi biliyor. Şimdi çıkmışlar konuşuyorlar. Biz ne diyoruz, onlar konuşur AK Parti yapar" diye konuştu.   
                     

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148