Hilas Otel

Çelik İnşaat

Fuat Köktaş: Bir oy çok önemli

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Her seçimde dile getirdiğimiz gibi, bir oy çok önemli. Oylarımıza ve sandığa sahip çıkarak, ülkemize ve geleceğimize sahip çıkacağız" dedi

Fuat Köktaş: Bir oy çok önemli
banner1311

31 Mart Yerel seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım'da esnaf ziyareti yaparak, hemşehrileri ile biraraya geldi. Cumhur İttifakı Belediye Başkan ve Meclis üyesi adayları için destek isteyen Köktaş, Cedit Mahallesi açık hava toplantısında 31 Mart'ın öneminden söz etti. 
İlyasköy ve Fevzi Çakmak mahallelerindeki SKM'leri ziyaret eden, çeşitli açılışlara ve sandık eğitim toplantısına katılan Köktaş, "Ayağa kalkan, hedeflerine doğru ilerleyen ülkemiz üzerinde çeşitli emelleri olanlar; çeşitli oyunlar ve darbe girişimleri ile operasyon çekmeye çalıştılar" dedi. 

ELLERİNİ OVUŞTURARAK BEKLİYORLAR
Şer odaklarının ellerini ovuşturarak 31 Mart'ı beklediğini dile getiren Köktaş, "Onlar, Cumhur İttifakı biraz oy kaybetsin de, bir operasyon daha yürütelim diye düşünüyor. Bunun için 31 Mart'ın önemi çok büyük. Atalarımız ne diyor; ‘Bir mıh bir nalı kurtarır, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarır.’ Onun için bir oy deyip geçmeyeceğiz. Oylarımıza ve sandığa sahip çıkacağız. Bir oy ile ülkemize, geleceğimize sonuna kadar sahip çıkacağız inşallah" diye konuştu.

BEKA MESELESİ
Köktaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin de ifade ettiği gibi, 31 Mart seçimi bunun için beka meselesidir. Yaşanan süreçlerdeki ittifakları, planları görüyorsunuz. HDP bazı şehirlerde bu ittifaka açık açık destek veriyor. Ya adayını geri çekiyor ya da basın açıklamaları ile açık açık destek verdiğini söylüyor. Cumhur İttifakı oy kaybederse, terör örgütleri ve onlara destek veren işbirlikçiler mutlu olacak. Sevinense, mazlum coğrafyadaki ümmet olacak. 'Irak'a, Libya'ya, Suriye'ye, Mısır'a demokrasi getireceğiz' dediler ne oldu? Kan ve gözyaşı. Bu yüzden kıymetli hemşehrilerim 31 Mart çok önemli bunu unutmayalım." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312