banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Erdoğan Tok'tan eski dostlara proje turu!

banner1357

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Şanlıurfa Eyyüpnebi Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Çiftçi ve Ordu İmam Hatip Lisesi 1983-84 mezunları dönem arkadaşlarıyla İlkadım’da bir araya gelerek dev proje ve yatırımları anlattı

SAMSUN HABER 30.04.2018, 13:41
Erdoğan Tok'tan eski dostlara proje turu!
banner1353
banner1375

Kendisinin de mezun olduğu Ordu İmam Hatip Lisesi 1983-84 mezunları ile birlikte, "Şanlıurfa Eyyüpnebi Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Çiftçi ve beraberindeki heyeti İlkadım’da ağırlamanın heyecanını yaşıyorum" diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Şu an çok güzel iki duygu’yu bir anda yaşıyorum. Peygamberler şehri Şanlıurfa Eyyüpnebi Belediyesi Eski Başkanı değerli abimiz Mustafa Çiftçi'yi ve beraberindeki heyeti ile birlikte farklı illerde kamu ve din görevlisi olarak görev yapan 1983-84 mezun arkadaşlarımı İlçemizde misafir ederek, İlkadım’da devam eden yatırım ve dev projelerimizi ve İlkadım’ın 4 yılda kaydettiği büyüme ivmesini ilçemize gelen değerli misafirlerimize anlatmak ve tanıtmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum” dedi.

ÖRNEK GÖSTERİLEN PROJELER
İlkadım’da turistik yerler ve projeleri gezerek hizmetleri gören misafirler ilçenin her alanda başarı sağladığını belirtirlerken; “İlkadım’ın sınıf arkadaşımız Başkan Erdoğan Tok tarafından modern ve örnek bir kent haline geldiğini görmek bizler için gurur verici. Her birimiz burada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaşadığımız şehirlere döndüğümüzde gördüğümüz başarılı projeleri anlatacağız” diye konuştu.

YATIRIMLAR ETKİLEDİ
İlkadım’a 4 yılda yapılan hizmetleri yerinde gören Şanlıurfa Eyyüpnebi Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Çiftçi; “Çok etkilendim. Bütün yatırımlar birbirinde güzel olmuş. Selçuklu mimari izleri taşıyan Camii ve Külli inşaatı beni çok etkiledi. İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a bizleri ağırladığı için ve yatırımlarının heyecanını bizlerle paylaşmasından ötürü kendisine çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

YENİ HİZMET BİNASI
Misafirlerle buluşulan İlkadım’ın göz bebeği Ihlamur Cafe ve Restaurantta gerçekleştirilen buluşmanın ardından misafirlerine Yeni Belediye Hizmet Binasını gezdiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Selçuklu mimarisinin günümüz mimarisi ile birleşiminden tasarlanan ve modern bir yapı olan belediye yeni hizmet binamız 5 bin metrekarelik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, 2 katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarından oluşacak. Belediyecilik hizmetlerinin iki ayrı binada devam ettiği İlkadım’da birçok soruna tek bir çözüm olarak hayata geçirilecek yeni binamız kent merkezindeki trafiği rahatlatmasından, hızlı ve daha kaliteli bir hizmete kadar çok sayıda çözüm sunacak ve tamamlandığında İlkadım’ın gurur kaynaklarından olacak” dedi.


TÜRKİYE’DE BENZERİ VE ÖRNEĞİ YOK!
Başkan Erdoğan Tok diğer yandan mimarisi ile benzeri bulunmayan Baruthane Mahallesi’nde 6,5 dönüm alanda inşa edilen Karadeniz'in en büyük cami ve külliyesi inşaatını gezen kafileye tamamlandığında Samsun'a Ankara Hacı Bayram Veli, İstanbul Sultanahmet ve Eyüp Sultan gibi önemli bir merkez olacak. Eğitim, ibadet, dinlenme ve sosyal mekânları ile dikkat çeken 5 bin kişi kapasiteli olacak camii ve külliyenin 200 araçlık otopark ve 2 bin kişilik de çok amaçlı salona sahip olacak Camii ve Külliyeyi anlattı.

Yorumlar (2)
Kamil ELSIKMA 2 yıl önce
Sayin baskan misafirperverliğinden dolayı tesekkur ederim ilkadım ilcesi icin kisiligi,siyasi tercubesi ve icraatları ile önemli bir değer olduğunu gorduk Rabbim kendisine saglik sihhat ve hayirli omurler versin.hizmetlerinde daim kılsın inş
Hacı Kahraman 2 yıl önce
Büyük Şehirin Şehreminliğine en güzel aday Erdoğan Tok kardeşimizdir inşAllah!
sisli
Namaz Vakti 20 Şubat 2020
İmsak 05:52
Güneş 07:17
Öğle 12:54
İkindi 15:50
Akşam 18:20
Yatsı 19:40