banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Erdoğan Tok, STK turunda: Reklam değil iş yapıyoruz!

banner1357

Samsun Haber: Samsun'da, STK ziyaretlerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Reklam yapan değil açılışlar yapan bir anlayışa sahibiz" dedi

SAMSUN HABER 25.10.2017, 15:02
Erdoğan Tok, STK turunda: Reklam değil iş yapıyoruz!
banner1353
banner1375

Samsun Haber - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçeye dev yatırımlar kazandırdıklarını belirterek, “Billboardlarda ‘yapacağız edeceğiz’ diye reklam yapan değil, temel atma töreni ve açılış reklamlarını yapan bir belediyecilik anlayışıyla hizmete devam ediyoruz” dedi. 

MÜSİAD, SAMGİAD, TÜGVA
Başkan Erdoğan Tok, Samsun’da sivil toplum kuruluşlarına(STK) yaptığı ziyaret turunu sürdürdü. Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, Samsun Genç İşadamları Derneği(SAMGİAD) Başkanı Savaş Gömeç ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’ı ziyaret eden Başkan Tok, “Sivil toplum kuruluşları toplumun dinamikleridir” ifadesini kullandı.

SAMSUN İÇİN ÜRETEN... 
Kamu yararı gözeten, kentin önceliklerini kendi öncelikleri olarak belirleyen, şehrin gelişmesi ve ilerlemesi adına projeler üreten ve geliştiren STK’ların her zaman yanında olduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sizler, sosyal duyarlılıkla, Samsun için üreten, çalışan, iş yapan, ekonomiye yön veren, istihdam sağlayan önemli bir temel taşısınız. Sizlerle her zaman iş birliği içerisinde olacağız” diye konuştu.

REKLAM YAPAN DEĞİL...
Ziyaretlerde belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren Erdoğan Tok, İlkadım'da rekor sayılabilecek projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti. İcraata dönüşen birçok yatırımı ve projeyi anlatan Başkan Tok, “Dev yatırımları ilçemize kazandırdık. Birçok hizmeti tamamladık. Yenilerine start verdik. Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz. Bilgi ve tecrübelerimiz, millete hizmet yolundaki aşkımız ve çalışma ahlakımızla İlkadım için en doğru ve en iyi hizmetleri üretiyoruz. Bizleri bu makamlara getiren halkımıza verdiğimiz sözlerimizi tutuyoruz. Billboardlarda ‘yapacağız edeceğiz’ diye reklam yapan değil, temel atma töreni ve açılış reklamlarını yapan bir belediyecilik anlayışıyla son sürat hizmete devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
banner1474
13°
açık
Namaz Vakti 18 Şubat 2020
İmsak 05:53
Güneş 07:18
Öğle 12:54
İkindi 15:49
Akşam 18:19
Yatsı 19:39