banner1320

Erdoğan Tok, esnaf turunda

Kale Mahallesi Bağdat Caddesi esnafını gezen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Halkın içinde olmaktan mutlu oluyorum” dedi

Erdoğan Tok, esnaf turunda
banner1314

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bağdat Caddesi üzerinde bulunan dükkan ve işletmeleri tek tek gezerek esnafa bol kazanç ve hayırlı iş temennisinde bulundu. 

ÇAY İÇTİ, SOHBET ETTİ
Samsun en önemli işlek ticari merkezlerinden birisi olan Bağdat Caddesi esnafları iş başında ziyaret eden Başkan Tok, vatandaşlar ile çay içerek bir süre sohbet etti. Ziyarette esnaflar tarafından memnuniyetle karşılanan Tok, kendisinin en çok haz aldığı işlerden birisini de halkın içinde bulunmak olduğunu dile getirdi. 

Halkın içinde halkı önemseyen bir belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Esnaf gezisi yaparak ilçemizin ekonomik yükünü çeken esnaflarımıza kulak veriyor, isteklerini alıyoruz” diye konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ESNAF
ESNAF - 2 yıl Önce

SAYIN BAŞKAN BAĞDAT CADDESİNİN BULVAR GİRİŞİNE YOLUN TAM ORTASINA MUHTARLIK KOYARAK 100 YILLIK CADDEYE YAPILABILECEK EN BUYUK KOTULUGU YAPMISTIR, DİLEYENLER GİDİP YERİNDE GÖREBİLİR, ÇEVRE ŞEHİRCİLİKTEN İMARADA BAKABİLİR

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300