Hilas Otel

Çelik İnşaat

Çiğdem Karaaslan:Aldığımız ilhamla çalışıyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Çanakkale'de inancıyla destan yazan kahramanlarımızdan aldığımız ilhamla milletimizin her bir ferdiyle aydınlık geleceğimiz için fedakarca ve kararlılıkla çalışıyoruz" de

Çiğdem Karaaslan:Aldığımız ilhamla çalışıyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Bugün, tıpkı Çanakkale sırtlarında vatan aşkıyla omuz omuza mücadele veren ecdadımız gibi, 'Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır' anlayışı ve millet şuuruyla birbirimize yaslanıp kardeşliğimizden güç almaya devam ediyoruz. Çanakkale'de inancıyla destan yazan kahramanlarımızdan aldığımız ilhamla, milletimizin her bir ferdiyle aydınlık geleceğimiz için fedakarca ve kararlılıkla çalışıyoruz" dedi. 

KUTLU ZAFER
Çanakkale'nin "Ya şehit ya gazi" duasıyla yola koyulan, inancının gereği dönmeyi hiç düşünmeyenlerin, şehitlerin al kanlarıyla sulanmış toprakları vatan kılma mücadelesi olduğunu vurgulayan Karaaslan, "Bu nedenle Çanakkale'de kazanılan zafer, yalnızca sayıca üstün olan düşman kuvvetlerini yenmekten ibaret değil. Koyun koyuna ve canlar pahasına verilen mücadelelerle milletimizin dirilişi ve şahlanışıdır. Kınalı kuzuların bir gül bahçesine girercesine şehadete atıldığı kutsal bir zaferdir. Bu anlamda Çanakkale'de ortaya konulan ruh, milletimizin nihai zafere ulaşmasına vesile olmuştur" ifadelerine yer verdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308