banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Cemil Deveci: Hakça bölüşüm şeffaf yönetim

banner1357

Millet İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, "Atakum'da halk parasının nereye kullanıldığını şeffaf şekilde görebilecek ve bu hesaplar denetlenebilecek" dedi

SAMSUN HABER 25.02.2019, 14:18
banner1353

Millet İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci,  Samsun Medya Grubu'nu ziyaret etti. Deveci, "Hakça bölüşüm, şeffaf yönetim için göreve talibim" dedi.

Deveci, Samsun Medya Grubu ziyaretinde Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun, Samsun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Okan Aralan, Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan ve Samsun Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Onur Nurdemir ile görüşen Deveci, medya çalışanlarıyla da bir süre sohbet etti.

DÜNYA TANIYACAK
Uzun bir süredir seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten Deveci, "Atakum ilçe başkanı olduğum dönemde ilçenin sorunlarını tespit edip, çözümlerini büyük ölçüde ortaya koymuştum. Şimdi de özellikle saha çalışmalarında yeni öneriler alıyorum. Atakum’da bir vizyon tayin etmeye, gelecek planlamaya, bu ilçeye bir kimlik kazandırmaya çalışıyoruz. İlçemiz zaten eğitim ve gelir düzeyi yüksek insanların yaşadığı bir kent.  Biz Atakum'u dünyanın her yerinden tanınabilen bir ilçe haline getireceğiz" dedi.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Özellikle kırsal için hazırlanan önemli projelerin olduğunu ifade eden Deveci, "Veterinerler ve mühendislerle birlikte çalışıyoruz. Belediyeye fazla yük olmayacak projeyi anlattığımızda herkes çok beğendi. Özellikle kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımızda müthiş bir patlama var. İnşallah 1 Nisan'dan itibaren bu sorunları çözeceğiz. Belediye başkanı olduktan sonra devletin gerekli organlarıyla uyumlu çalışıp sorunları hep beraber çözeceğiz" diye konuştu. 

BİLENLERİ YÖNETECEĞİM 
Atakum Belediyesi'nin bütçesini hakça paylaştıracağını ve kent konseyini genişleteceğini vurgulayan Deveci, şöyle konuştu: "Ben dürüst siyasetçiyim. Atakum'un bütçesini dürüst kullanacağım. Atakum'da halk parasının nereye kullanıldığı şeffaf şekilde görebilecek ve bu hesaplar denetlenebilecek. Özellikle kent konseyini çok genişleteceğim. Bu konseye her birimi katacağım. Bu birimler, belediye yönetiminde kendisini görecek. Her şeyi ben ve meclis üyesi bilmeyecek. Bilenleri bir masanın etrafına  oturtacağız. Ben bilenleri yöneteceğim.  Belediyenin yönetim şemasını dağıtacağız.  En uç köylere kadar belediye gidecek ve sorunları çözecek."

Haber: Dilber BAHADIR, Ekrem ASLAN

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 08 Aralık 2019
İmsak 06:09
Güneş 07:41
Öğle 12:32
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39