banner1320

Bendevi Palandöken: Samsunlular çok şanslı!

Samsun'da iş adamlarıyla bir araya gelen TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Yıllar sonra geldiğim Samsun çok gelişmiş, güzelleşmiş. Samsunlular çok şanslı" dedi.

Bendevi Palandöken: Samsunlular çok şanslı!
banner1314

Samsun Haber - Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) hizmet binası açılışı için geldiği Samsun’da Ticaret ve Sanayi Odası’nı(TSO) ziyaret eden Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, uzun zaman sonra geldiği Samsun’un çok güzel bir şehir haline geldiğini söyledi. 

SAMSUN TSO'YU ZİYARET
SESOB yeni hizmet binasının açılış törenine katılmak üzere kente gelen TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve beraberindeki TESK Genel Başkan Vekili Burhan Aksak, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkanı Fevzi Apaydın, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Bendevi Palandöken ve beraberindeki heyeti, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun TSO Meclis Başkanı Aydın Özvatan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Haluk Akyüz ve Mustafa Kemal Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Çakır ve Oğuzhan Serinkaya karşıladı.

'SAHİL MEZBELELİK İÇİNDEYDİ...'
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Samsun’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Uzun zaman sonra Samsun’a geliyorum. Samsun gerçekten çok gelişmiş, büyümüş ve güzelleşmiş. En son Samsun’a geldiğimde özellikle sahil tarafı mezbelelik içindeydi. Ama her şey çok güzel, mükemmel olmuş. Samsunlular gerçekten çok şanslı. Kentiniz de her şey var. Samsun’u daha güzel hale getirenlerin emeğine sağlık” dedi.

MURZİOĞLU'NDAN GÜNÜN ANISINA...
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise Bendevi Palandöken’e kent ekonomisi hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından Murzioğlu, Palandöken’e bir hediye takdiminde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300