Atakum'da Sünnet Şöleni'ne hazırlık

Atakum Belediyesinin bu yıl 5'incisini gerçekleştireceği Geleneksel Sünnet Şöleni'nde yüzlerce çocuk erkekliğe adım atacak

Atakum'da Sünnet Şöleni'ne hazırlık
banner1139

Atakum Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 5'inci kez gerçekleştirilecek olan sünnet şöleni için başvurular başladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce çocuğun erkekliğe ilk adımını bu şölenle atacağını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Unutamayacakları bir sünnet şöleni ile çocuklarımızın sünnetlerini gerçekleştireceğiz” dedi.

29 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ
Atakum Belediyesinin bu yıl beşincisini gerçekleştirmeye hazırlandığı sünnet şöleni için hazırlıkların devam ettiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz sünnet şölenimiz için başvuruları başlattık. Her yıl yüzlerce çocuğumuzun erkekliğe ilk adımı attığı şölenimizi bu yıl da büyük bir coşkuyla gerçekleştireceğiz. İlçemizde yaşayan ve çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelerin, en geç 18 Temmuz 2018 tarihine kadar Atakum Belediyesine gelerek turuncu masaya müracaat etmeleri gerekiyor. Başvuruların tamamlanmasının ardından 29 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek şölende çocuklarımızın ve ailelerinin sünnet heyecanını hep birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148