banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Ankara'da proje zirvesi - Samsun Haber

banner1357

AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirilecek İl Başkanları Toplantısı öncesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan başkanlığında biraraya gelen heyet, Samsun'da hayata geçecek projeleri masaya yatırdı.

SAMSUN HABER 09.10.2019, 14:14
Ankara'da proje zirvesi - Samsun Haber
banner1353
banner1375

AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirilecek İl Başkanları Toplantısı öncesi K Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan başkanlığında önemli bir zirve gerçekleşti.
AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz Orhan Kırcalı'nın yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun yer aldığı toplantıda, Samsun için plananlanan yatırımlar ve projeler değerlendirildi.

VERİMLİ TOPLANTI
Toplantıya dair sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulunan Karaaslan, "Samsun milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve İl Başkanımızın katılımları ile ortak aklın rehberliğinde Samsun’umuza yönelik projelerimizi masaya yatırdığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik" dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Demir ise, "AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirilecek İl Başkanları Toplantısı öncesi Genel Başkan Yardımcımız Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan'ı, milletvekillerimiz ve il başkanımız ile birlikte ziyaret ederek şehrimiz hakkında istişarelerde bulunduk" ifadelerine yer verdi.
 

Yorumlar (0)