Samsun Gençlik Spor Kulübü'nde Hedef Şampiyonluk! Samsun Gençlik Spor Kulübü, guruptan birinci çıkarak, Play-Off'lara kaldı. Takım rakiplerini yenip, şampiyonluğa adını yazdırmak istiyor.

Samsunspor'da Yeni Hoca Kim Olacak? Kimler Geldi, Kimler Geçti... Samsunspor'da Yeni Hoca Kim Olacak? Kimler Geldi, Kimler Geçti...

Samsun Gençlik Spor Kulübü, gurubundan birinci çıkarak Play Off'a kaldı. Kulüp, şehrin desteği ile bu sene iyi bir başlangıç yaptıklarını ve ligi namağlup bir şekilde lider olarak bitirdiklerini açıklayarak, "Yıllardır altyapımızdan yetişen 18-19 hentbolcu ile yola çıkıyoruz. Hedefe giderken de bunu göstermemiz altyapımızın ne kadar değerli olduğunun göstergesi. Birçok oyuncuyu da vitrine çıkardık ve çıkarmaya devam edeceğiz. Hem bireysel performanslarını hem de takıma katkı sağlamalarını sağlıyoruz. Şuan Play-Off içerisindeyiz. Çalışanlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Play-Off grubumuza baktığımızda zorlu geçeceğini söyleyebiliriz. Birinci bölüm bitti. İkinci bölümde de takımımız sahada elinden gelenin en iyisini yaparak şampiyonluğu elde etmek istiyoruz" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.