İnternet kullanıcıları "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 ne zaman?", "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 bilet fiyatları ne kadar?" sorularına yanıt arıyorlar. Samsun Fanta Gençlik Festivali hakkında merak edilenler haberimizin devamında.

Geçmiş dönemlerde her yıl düzenlenen ama 8 yıldır düzenlenmeyen Fanta Gençlik Festivali geri dönüyor. Bu yıl tekrardan düzenlenmeye başlayacak olan festivale gitmek isteyen internet kullanıcıları, "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 ne zaman?", "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 bilet fiyatları ne kadar?" sorularını sormaya başladılar. İşte Samsun Fanta Gençlik Festivali hakkında merak edilenler.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan Kanal S'ye övgüler  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan Kanal S'ye övgüler 

SAMSUN FANTA GENÇLİK FESTİVALİ NE ZAMAN?

Samsun Fanta Gençlik Festivali, 21 Ağustos'ta da Samsun'da olacak. 

SAMSUN FANTA GENÇLİK FESTİALİ'NDE HANGİ SANATÇILAR OLACAK?

Pop müziğinin en sevilen ve en yetenekli isimleri arasında gösterilen Edis ile rap müziğinin önemli isimleri arasında yer alan Gazapizm bu sene Fanta Gençlik Festivali'nde sahne alacak. 

SAMSUN FANTA GENÇLİK FESTİVALİ BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Fanta Gençlik Festivali'nin bilet fiyatları hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Fakat bilet fiyatlarının 120 TL ve üstü olması bekleniyor. 

FANTA GENÇLİK FESTİVALİ 

8 yıllık bir aradan sonra tekrar düzenlenecek olan Fanta Gençlik Festivali, 18 Ağustos'ta Ankara'da başlayacak ve 10 Eylül'de de İstanbul'da son bulacak. Toplam 10 şehirde gerçekleştirilecek olan festival için geri sayım ve heyecan başladı. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.