ÖNEMLİ BAŞARILAR 

U14 Erkekler Türkiye Basketbol şampiyonası 17- 23 Mayıs tarihleri arasında Samsun Yeni Yaşardoğu ve Bahattin Ekinci Spor Salonları'nda gerçekleşecek. Bölge Şampiyonası ve Anadolu Kupası'nda tüm rakiplerine yenen, Samsun Bahçeşehir U 14 Basketbol Takımı, U14 Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda Samsun'u temsil edecekler. 10-15 yılın ardından, Türkiye Şampiyonası'nda Samsun'u temsil edecek olan Samsun Bahçeşehir U14 Basketbol Takımı'nın hedefi ise tüm rakiplerini yenerek, şampiyonluğu Samsun'a getirmek.  

"TEBRİK EDİYORUZ"

Vali Dağlı 17 Ocak'ta işaret etmişti: Sağlıkta dev hamle! Samsun dünya markası olacak Vali Dağlı 17 Ocak'ta işaret etmişti: Sağlıkta dev hamle! Samsun dünya markası olacak

Samsun Bahçeşehir Koleji, hiçbir maçında mağlubiyet almayan takımı ve teknik ekibi tebrik ederek, "Bu takımın şimdiye kadar oynadığı hiçbir maçı kaybetmeden Türkiye şampiyonasına katılıyor olmaları da bu gençlerin ne kadar müthiş bir iş yaptıklarının bir kanıtı. Çocuklar sizlere çok güveniyor ve yanınızda olduğumuzu ayrıca sizleri yürekten desteklediğimizi bilmenizi istiyoruz.  Sizlerle gurur duyuyoruz. Başta müsabakalar da var gücüyle bu başarı için ter döken tüm oyuncuları, teknik heyeti , emeği geçen herkesi yürekten kutluyor ve tebrik ediyoruz" dedi.

Elvan İlhan

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.