doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Salıpazarı’ndan Mücadele Çağrısı

salipazarindan-mucadele-cagrisi-1210
Daha Fazla Göster

Salıpazarı’ndan Mücadele Çağrısı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Salıpazarı İlçesi’nde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Dağlı vatandaşlara aşı yaptırmaları konusunda çağrı yaptı.

Samsun Valisi Doç. Dr.Zülkif Dağlı, Salıpazarı İlçesi’nde belediye Başkanı Halil Akgül, sağlık çalışanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet edip, talepleri dinleyen Vali Dağlı aşı olmaya davet etti

WhatsApp Image 2021 10 12 at 14.44.56 Ana Manşet

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Salıpazarı İlçesi’nde ilk olarak kaymakamlığı ziyaret eden Vali Dağlı Kaymakam Burak Öz’den ilçede yürütülen hizmetler ile ilçe genelindeki koronavirüs vakaları ve aşılama çalışmalarının son durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra Vali Dağlı, vatandaşlarla sohbet ederek, hayırlı günler diledi.

WhatsApp Image 2021 10 12 at 14.44.55 Ana Manşet

ESNAFI DİNLEDİ

Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçe merkezinde bulunan Fatih Cami’nin altında yapımı devam eden Cami Gençlik Merkezi inşaatını inceleyen Vali Dağlı , Salıpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesi ve 15 Temmuz Şehitler Meydanı’ndaki aşı uygulama alanlarını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi.

WhatsApp Image 2021 10 12 at 14.44.54 Ana Manşet

“AŞI OLALIM”

Aşılama çalışmalarını gayretle sürdüren sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyen ve aşı yaptıran vatandaşlarımıza gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederek, henüz aşısını yaptırmayan veya tüm dozlarını tamamlamayan vatandaşları bir an önce aşı olmaya davet eden Vali Dağlı, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

WhatsApp Image 2021 10 12 at 14.44.45 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir