Salıpazarı Tam Kapanmaya Hazır! Acil İhtiyaçlar Karşılanacak

Salıpazarı Tam Kapanmaya Hazır! Acil İhtiyaçlar Karşılanacak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Salıpazarı Tam Kapanmaya Hazır! Acil İhtiyaçlar Karşılanacak Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, tam kapanma sürecinde acil ihtiyaçların belediye ekipleri tarafından karşılanacağını söyledi.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 29 Nisan ve 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak olan tam kapama sürecinde belediye hizmetlerin aksamayacağını belirtti. Başkan Akgül, “Kronik hastalar, yaşlılar ve yalnız yaşayanların acil ihtiyaçları, belediye ekipleri tarafından öncelikli olarak karşılanacak” dedi.

ÖNCELİKLİ OLARAK
Tam kapanma süreci hakkında bilgi veren Başkan Akgül, “29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arası uygulanacak olan tam kapanma sonrası ilçemizde olduğu gibi ülkemizde de vaka sayıları ciddi oranda düşecektir. Buna inanıyorum. Ancak vakalar düşüyor diye rehavete kapılmamamız gerekiyor. Kamu hizmetlerinin aksatılmaması adına temizlik işleri, fen işleri, plan proje, zabıta birimlerimiz iki haftalık tam kapanma süresince faaliyet göstermeye devam edecektir. Evinden çıkamayan kronik hastalar, yaşlılar ve yalnız yaşayanların acil ihtiyaçları belediye ekipleri tarafından öncelikli olarak karşılanacak. Temel ihtiyaçların yanı sıra acil durumlarda vatandaşa yardımcı olacak olan Vefa Sosyal Destek Hattı görevinin başında olacaktır” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir