doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi! Samsun’da Hafta Boyunca Hava Nasıl Olacak?

samsunda-hafta-boyunca-hava-nasil-olacak-1011
Daha Fazla Göster

Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi! Samsun’da Hafta Boyunca Hava Nasıl Olacak? Samsun’da etkili olan sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Geceden bu yana devam eden yağışlarda metrekareye 18 ile 54 kilogram arası yağış düştü. Peki hafta boyunca Samsun’da hava nasıl olacak?

Gece saatlerinden itibaren başlayan yağmur Samsun merkez ve birçok ilçesinde etkili oldu. Aralıksız devam eden yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Meteoroloji tarafından son 24 saatte yapılan ölçümler neticesinde Samsun’da ilçelere 18 ile 54 kilogram arası yağış düştü. İlkadım’da metrekareye 43 kilogram, Canik’te 37 kilogram, Atakum’da ise metrekareye 32 kilogram yağış düştü. En fazla yağış ise 53 kilogram ile Salıpazarı ilçesine düştü.

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre sıcaklar ise bugünden sonra artış gösterecek. Samsun’da hava Perşembe günü 10 dereceden başlayarak 5 gün içinde 16 dereceye kadar yükselecek.

Samsun’da önümüzdeki günlerde hava tahminleri ise şu şekilde: Perşembe günü yağmurlu, Cuma günü parçalı bulutlu, Cumartesi parçalı bulutlu, Pazar günü ise az bulutlu olacak.

AW463455 02 scaled Ana Manşet

AW463455 03 scaled Ana Manşet

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

SAMSUN’DA HAVA BUGÜN NASIL OLACAK?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir