Resmi gazetede yayımlandı! Cumhuriyet Meydanı için yeni karar

Resmi gazetede yayımlandı! Cumhuriyet Meydanı için yeni karar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resmi gazetede yayımlandı! Cumhuriyet Meydanı için yeni karar Samsun Cumhuriyet Meydanı Cumhurbaşkanı kararı ile Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanı ilan edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla ile Samsun Cumhuriyet Meydanı kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edilmesine karar verildi

RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI
Samsun Cumhuriyet Meydanı ile birlikte İlkadım ilçesi Kale mahallesi sınırları içerisinde yer alan bazı alanların, Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanı ilan edilmesine ilişkin karar Resmi Gazetede yayımlandı.

KARAR VERİLDİ
Karara göre Samsun’un İlkadım İlçesi Kale Mahallesi (Cumhuriyet Meydanı) bölgesi ile Bitlis’in Tatvan İlçesi Çayırönü Mahallesi (Yeşilmezra) sınırları içerisinde bulunan alanlar kentsel dönüşüm alanı olarak ilan edildi. Karar, 5393 sayılı Belediye Kanun’un 73’üncü maddesi gereğince verildi.

KARAR VERİLDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Samsun Cumhuriyet Meydanı için alınan Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanı kararı, Resmi Gazete’de “Samsun İli, İlkadım ilçesi Kale mahallesi Cumhuriyet Meydanı sınırları içerisinde yer alan bazı alanların kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edilmesine ilişkin ekli kararın yürürlüğe konulmasına, 5393 sayılı Belediye Kanununun 73’üncü maddesi gereğince karar verilmiştir” ifadelerine yer verildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir