Pursaklar Belediyesi tarafından, genç nesillerin sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerde bulunabilmeleri için 15-20 yaş arası erkekleri gönderdiği Samsun Ladik Gençlik Kampında gençler, üç gün boyunca eğlence dolu günler geçirdi.

UNUTULMAZ ANLAR YAŞANDI 

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Pursaklar Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen gençlik kampı organizasyonunda katılan 90 genç, bin 200 rakımlı alandaki kamp alanına yerleşirken, tekne gezintisi, Bandırma Vapuru ziyareti ve birbirinden farklı sportif aktivitelerle üç gün boyunca unutulmaz anlar yaşadı.

"TAKİPTE KALIN"

Genç kampçıların üç gün boyunca gönüllerince eğlenme fırsatı bulduklarını ifade eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ‘‘Samsun Ladik Gençlik Kampı’na gönderdiğimiz genç kardeşlerimiz üç gün boyunca doğa gezileri, tekne turları ve çeşitli aktivitelerle bol bol eğlenme fırsatı buldu. Arkadaşlarımız hem dinlendi hem de kamp ateşi yakıp, şarkılar söyleyip, yeni arkadaşlıklar edindiler. İlerleyen günlerde de gençlerimize yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemeye devam edeceğiz, takipte kalın’’ dedi.

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal  Avcı'dan TMO'ya çağrı! Üretici mağdur oldu Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal  Avcı'dan TMO'ya çağrı! Üretici mağdur oldu

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.