banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Özçekim Yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü ve Sağlık Bilimleri binasının açılışında öğrencilerin isteğini kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Bazı öğrencilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan...

SİYASET 07.01.2015, 16:37
Öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Özçekim Yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü ve Sağlık Bilimleri binasının açılışında öğrencilerin isteğini kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Bazı öğrencilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte özçekim yapmaya çalışması ilginç görüntülerin yaşanmasına neden oldu.
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin Esenboğa Kampüsü ve Sağlık Bilimleri binasının açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Programın ardından makam arabasına doğru yönelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dışarıda kendisini bekleyen öğrencilerin fotoğraf isteğini kırmadı. Öğrencilerin yanına giden Erdoğan öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirirken, bazı öğrencilerin ise özçekim yapmaya çalışması ilginç görüntülerin yaşanmasına neden oldu. Bir kız öğrenci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına gelerek telefonuyla özçekim yaptı.
Öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, makam arabasına bindikten sonra başka öğrencilerin konuşma isteğini de kırmayarak yanına çağırdı. Öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan ile uzun süre sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, programın ardından Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na geçti.
Yorumlar (0)