banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Büdün, AK Parti’den aday adayı

banner1357

İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Büdün, AK Parti İzmir 1. Bölge milletvekili aday adayı oldu. Eğitimcilerin siyasette aktif olmasının önemine değinen Büdün, “Eğitim her alanda olmalı. Biz eğitimcilere ülkenin geleceği...

SİYASET 04.05.2018, 16:48
İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Büdün, AK Parti’den aday adayı
banner1353

İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Büdün, AK Parti İzmir 1. Bölge milletvekili aday adayı oldu. Eğitimcilerin siyasette aktif olmasının önemine değinen Büdün, “Eğitim her alanda olmalı. Biz eğitimcilere ülkenin geleceği için daha çok görev düşüyor." dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adaylığı için AK Parti İzmir İl Başkanlığı’na müracaat eden Mehmet Tahir Büdün, "Öğretmen olarak yıllarca memleketimin her köşesinde çalıştım. Türk bayrağının dalgalandığı her yer Türkiye. Ülkeme, ülkem insanına verilen hizmet benim gurur kaynağımdır” dedi. AK Parti bünyesinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Mehmet Tahir Büdün, “Ülkemiz zor zamanlar yaşıyor. Biz, bu ülke için savaşmaya hazır olan insanlarız. Gerek cephede gerekse sınıfta Türk bayrağının dalgalandığı her yerde savaşmaya hazırız. Asım’ın nesli olarak partimle birlikte halk için Hakk için çalışmaya, mücadeleye devam” ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir 1. Bölge’den milletvekili aday adayı olan deneyimli eğitimci; İHH, İlim Yayma Cemiyeti, Cihannüma ve AGD gibi birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. Aynı zamanda da Suriyeli vatandaşların entegrasyonu için çalışmalar yaptı.
Yorumlar (0)
16°
açık
Namaz Vakti 11 Aralık 2019
İmsak 06:11
Güneş 07:44
Öğle 12:33
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:39