doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Papara Çöktü Mü? Erişim Problemi!

papara-coktu-mu
Daha Fazla Göster

Papara Çöktü Mü? Erişim Problemi! Yakın zamanın gündemde olan çevrimiçi sistemlerinden Papara’ya erişim problemi yaşanıyor. Birçok kullanıcı sosyal medyadan soruna çare ararken Papara’dan henüz bir açıklama gelmedi

Son dönemlerde yaşanan bankacılık sorunlarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Gelen bilgilere göre çevrimiçi ödeme platformlarından Papara’nın web sitesi ve mobil uygulamasına ulaşılamıyor. Gelen tepkilerin üzerine şirket sosyal medyadan açıklama yaptı.

PAPARA ÇÖKTÜ MÜ?

Bugün akşam saatlerinde başlayan kesinti, pek çok kullanıcıyı mağdur etmiş durumda. Sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili paylaşımlar yapa müşteriler, servisin uygulamasına ve web sitesine giremediklerini belirtti. Birçok kişi ise karşılaştığı hatanın ekran görüntüsünü paylaşarak yardım bekledi.

PAPARA’DAN AÇIKLAMA

Şikayetlere cevap veren Papara, mobil veya web uygulamamıza girişte hata yaşanabildiğini söyledi. Açıklamanın devamında teknik ekiplerin konu ile ilgili çalıştıklarını belirtildi.

Açıklamanın tamamı şu şekilde:

Merhaba, bir süredir mobil veya web uygulamamıza girişte hata alıyor olabilirsin. Teknik ekiplerimiz konuyla ilgilenmektedir. Yaşanan durum en kısa sürede düzeltilecek olup anlayışın için teşekkür ederiz.

PAPARA NEDİR?

Papara, FinTech alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşu olarak adlandırılıyor. Şirket 2016’nın Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan yetkili lisans alarak aynı yılın Ağustos ayında faaliyetlerine başladı. Kartları 16 Mart 2021’den beri BKM Express destekleniyor. Papara aynı zamanda Mastercard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi.

Yaklaşık 9 milyon kullanıcısı bulunan Papara, halihazırda mevcut olan özellikleri arasında yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapma, döviz hesabı açma, para gönderme ve alma, harcadıkça promosyon ödemesi alma,(Özeliğin Adı: Cashback), fatura ödeme vb. bulunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir