AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, yeni dönemde ilçedeki yaşayan kadınların her anlamda güç bulacağı bir yönetim anlayışı ile buluşacağını söyledi. Mimar Özlem Maraş, eğitimden sağlığa, güvenlikten istihdama kadar her alanda kadınların öncelikli olacağını belirtti.

"TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAĞIZ"

Atakum'da hayata geçirmeyi planladıkları projelerde, kadınlara mutlak öncelik tanınacağını ifade eden AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, "İstihdam noktasında sadece Atakum'da yaşayan kadınlara güç katmakla kalmayıp, Türkiye'ye model olacak büyük ve önemli bir projemiz var. Öte yandan eğitim, sağlık, güvenlik noktasında önemli atılımlarda bulunacağız. Atakum'da kadının eli güçlenecek, sosyal ve kültürel etkinliklerle daha çok buluşacak, kendini daha çok güvende ve daha çok huzurlu hissedecek" dedi.

"KADIN ELİ DEĞECEK, HER ŞEY DEĞİŞECEK!"

Atakum'da her kesimden destek ve ilgi gördüğünü ifade eden AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, en büyük destekçilerinin ise kadınlar olduğuna değinerek, "Söylemlerimde sıkça dile getirdiğim gibi, Atakum'a kadın eli değecek ve her şey çok daha güzel hale gelecek. İlçemizde gerçekleştirdiğim ziyaretlerimde ve programlarımda tüm vatandaşlarımızdan büyük destek görüyorum. Ancak en büyük destekçimin kadınlar olduğunu ifade etmem gerekiyor. Duyulan bu güven ve desteği asla boşa çıkartmayacağım. İnanıyorum ki ilçe halkımız da farkı, seçimden hemen sonra fazlasıyla hissedecek" diye konuştu.

Samsun iş ilanları: Samsun'da iş arayanlara müjde! Onlarca iş ilanı açıldı Samsun iş ilanları: Samsun'da iş arayanlara müjde! Onlarca iş ilanı açıldı
Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.