banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Otomobil alacaklar dikkat!

Araba kiralama şirketi Fleetcorp'un iflas etmesiyle birlikte, şirkete ait 26 bin araç  İstanbul İcra Müdürlüğünce yarı fiyatına satılığa çıkarıldı.

OTOMOBİL 05.03.2019, 15:46

Bir süre önce faaliyetlerine son veren  Türkiye'nin en büyük araç kiralama şirketlerinden olan Fleetcorp bugün resmen iflas bayrağını çekti. İflasla birlikte Fleetcorp'un 26 bin araçlık filosu İstanbul İcra Müdürlüğünce yarı fiyatına satılığa çıkarıldı.

YARI FİYATINA...
Alacaklı bankalara ve finans kurumlarına 1.3 milyar TL borcu bulunan Fleetcorp'un isflası ile İstanbul'daki bir çok otopark bu firmaya ait araçlarla doldu. Bünyesinde düşük ve yüksek fiyatlı birçok modeli barındıran Fleetcorp'un araçları her kesimden alıcıya fırsat sunuyor. Zira bu araçlar icradan yarı fiyatına satılacak.

İHALE USULÜYLE SATILACAK

Bünyesinde üst sınıftan alt sınıfa kadar bir çok araca sahip olan firmanın araçları her kesimden alıcıya fırsat sunuyor. Zira bu araçlar icradan yarı fiyatına satılacak.İcradan satılacak bu araçlar almak isteyenlerin yapılacak olan ihalelere katılmaları gerekmekte olup, ihalelere herkes katılabilmekte.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!