doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Orhan Kırcalı Partililerle Buluştu

orhan-kircali-partililerle-bulustu1
Daha Fazla Göster

Orhan Kırcalı Partililerle Buluştu AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Alaçam’da partililerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu

AK Parti Sasmun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığı toplantısında partilileri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Milletvekili Kırcalı, toplantının ardından vatandaş ziyareti gerçekleştirdi.

05 kircali 2 Foto Galeri

İSTİŞARELERDE BULUNDUK

Alaçam’da partililerle bir araya geldiklerini belirten Milletvekili Kırcalı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde güzel ülkemizi 2023 hedeflerine, 2053 ve 2071 vizyonlarına, Mahalle Başkanlarımızdan, Gençlik ve Kadın Kollarımıza, İlçe ve İl Teşkilatımızdan Milletvekillerimize, her kademede daha çok çalışarak ulaşacağız. Bu kapsamda İl Başkanımız Ersan Aksu, İlçe Başkanımız Hasan Özdemir, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Güven Kıcır, Gençlik Kolları Başkanımız Enescan İleri, Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Başkanlarımızın katılımıyla İlçe Danışma Meclisi toplantımızda bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Toplantımızın teşkilatlarımız, ilçemiz ve şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İlçe Danışma Meclisi toplantımız sonrasında Alaçamlı kıymetli hemşehrilerimizle sohbet ettik” ifadelerini kullandı.

05 kircali 4 Foto Galeri

05 kircali 1 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir