doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

OMÜ’lü 2 Öğrenci Hayattan Kopmuştu! Samsun’da O Olayda Ceza Yağdı

omulu-2-ogrenci-hayattan-kopmustu-1111
Daha Fazla Göster

OMÜ’lü 2 Öğrenci Hayattan Kopmuştu! Samsun’da O Olayda Ceza Yağdı Samsun’un Vezirköprü İlçesi’nde OMÜ Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri Merve Özdemir ve Ecem Korkmaz’ın hayatını kaybetmesine sebep olan trafik kazasının karar duruşmasında sürücülere ceza yağdı

Samsun’un Vezirköprü İlçesi’nde geçtiğimiz Eylül ayında meydana gelen trafik kazasında Merve Özdemir ve Ecem Korkmaz’ın ölümüne neden olan iki sürücünün yargılandığı mahkemede karar çıktı.

AW111700 04 Samsun

POLİS SÜRÜCÜLERİ TESPİT ETTİ

Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı’nca 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde sanıklar hakkında ‘taksirle ölüme sebebiyet verme’ suçundan 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Sanıkların dün görülen karar duruşmasında sanıklar tahliyelerini istedi. Mahkeme heyeti tali kusurlu bulduğu Berkay Cebeci’ye 3 yıl 8 ay, asli kusurlu olarak tespit edilen Kudret Sarı’ya ise 5 yıl hapis cezasına çarptırdı.

AW111700 05 Samsun

2 ÖĞRENCİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Vezirköprü İlçesi Esentepe Mahallesi TIR Garajı Kavşağı’nda meydana gelen kazada, OMÜ Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri Merve Özdemir ve Ecem Korkmaz hayatını kaybetmiş, 4 kişi de yaralanmıştı.

Hakan AKGÜN

AW111700 01 Samsun

AW111700 02 Samsun

AW111700 03 Samsun

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir