doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

OMÜ’de Hamsi Şenliği’nden Renkli Görüntüler

OMÜ'de-Hamsi-Şenliği'nden-Renkli-Görüntüler
Daha Fazla Göster

OMÜ’de Hamsi Şenliği’nden Renkli Görüntüler Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü’nde Çarşamba Belediyesi’nin katkılarıyla hamsi şenliği düzenlendi

AW473876 01 Foto Galeri

Vize sınavları öncesi öğrencilere motivasyon olması amacıyla düzenlenen şenlik renkli görüntülere sahne oldu. Şenliğe Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Aşkın Yeğin, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Niyazi Usta, dekan yardımcıları, protokol heyeti ve akademisyenlerin yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.

AW473876 03 Foto Galeri

‘ŞENLİK SINAV ÖNCESİ MOTİVASYON’
Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirdiklerini dile getiren Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Sıla Atay, “Vize dönemine bir hafta kaldı. Pandemi sonrası kampüs hayatına adaptasyon sağlamamız zor olduğu için stres yaşıyorduk.

AW473876 02 Foto Galeri

ÖĞRENCİLER KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİ
Gazetecilik Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi Yunus Soğukpınar ise etkinliği düzenleyen Çarşamba Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Pandemi nedeniyle okula yeni gelen hiç kimseyi tanımıyorduk. Bu tarz etkinlikler öğrencilerin iletişim kurmasını kolaylaştırıyor. İlerleyen zamanlarda böyle etkinliklerin daha sık tekrarlanmasını umuyoruz” diye konuştu.

Şenliğin hemen ardından katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, öğrencilerin ilçe ve kampüsle ilgili yaşadığı sorunları dinledi.

AW473876 04 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir