doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanlığında Görev Değişimi

omu-ilahiyatta-gorev-degisimi-0810
Daha Fazla Göster

OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanlığında Görev Değişimi OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanlığında yapılan devir teslim töreniyle Prof. Dr. Osman Şahin, dekanlık görevini devraldı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, “Ortaya koyduğumuz düşüncelerden birisi de çatışmazlık kavramıdır. Biz fakültelerimizde kimsenin kimseyle uğraşmamasını, özlük haklarına dokunulmamasını istiyoruz” dedi.

OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanlığında yapılan devir teslim töreniyle Prof. Dr. Osman Şahin, dekanlık görevini devraldı. Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’ın da katıldığı devir teslim törenine; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, Prof. Dr Cengiz Batuk ile Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Hüseyin Gençcelep de iştirak etti. Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, fakültenin gelişimi adına göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür ederken, dekanlık görevini üstlenen Prof. Dr. Osman Şahin’e de yeni görevinde muvaffakiyet diledi.

AW437005 04 Samsun

ÇATIŞMASIZLIK KAVRAMI

Fakültenin konferans salonunda gerçekleşen görüşmede Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, “Biz göreve başladığımız günden itibaren ortaya koyduğumuz düşüncelerden birisi de çatışmazlık kavramıdır. Biz fakültelerimizde kimsenin kimseyle uğraşmamasını, özlük haklarına dokunulmamasını istiyoruz. Bu doğrultuda İlahiyat Fakültesini hassasiyet, insani ilişkiler, bilim açısından sürece katkı sağlaması açısından model bir fakülte olarak görüyoruz. Gelecekte bir idealimiz var, o da Ondokuz Mayıs Üniversitesini hak ettiği konuma getirmek” diye konuştu.

Tören, çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir