Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, uygulama süreci devam eden ve toplam yatırım tutarı 59 milyon TL olan 10 projeye toplam 43 milyon TL ajans desteği sağlandığını açıkladı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından uygulama süreci devam eden ve toplam yatırım tutarı 59 milyon TL olan 10 projeye toplam 43 milyon TL ajans desteği sağlandığını söyledi.

TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından Samsun dahilinde desteklenen projelerin son durumunun ve gelecek döneme ilişkin faaliyet planlarının değerlendirildiği OKA Proje İzleme Toplantısı, Vali Dağlı'nın başkanlığında gerçekleştirildi. 

 Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Kanal S ekranlarında konuştu: "Kavak'ta birlik içindeyiz"  Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Kanal S ekranlarında konuştu: "Kavak'ta birlik içindeyiz"

10 PROJEYE DESTEK

Samsun'da uygulama süreci devam eden ve toplam yatırım tutarı 59 milyon TL olan 10 projeye toplam 43 milyon TL ajans desteği sağlandığını belirten Vali Dağlı, OKA'nın sonuç odaklı projelere katkı vermeye ve bölgesel kalkınmayı desteklemek için her türlü eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye, program ve proje hazırlanmasına katkı sağlamaya devam edeceğini söyledi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.