O Filmin İlk Gösterimi Samsun'da! Samsun'da, çekimleri tamamlanan 'Keşke Demeden Önce' filminin ilk gösterimi Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Samsun'da denizde boğulmuştu! Ailesi cinayetten şüpheleniyor Samsun'da denizde boğulmuştu! Ailesi cinayetten şüpheleniyor
O Filmin İlk Gösterimi Samsun'da! Samsun'da, çekimleri tamamlanan 'Keşkeden Hemen Önce' filminin ilk gösterimi Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi. Samsun'da, çekimleri tamamlanan 'Keşkeden Hemen Önce' filmi için gala düzenlendi. Gala gecesine, vatandaşların yanı sıra, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve filmin Yönetmeni Yunus Tüzen'in de mezunu olduğu Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden, öğretim üyeleri ile öğrenciler katıldı. UZUN METRAJLI İLK FİLMİ Samsun'da, çekimleri 18 gün süren ve ilk gösterimi yapılan film ile ilgili bilgi veren Yönetmen Yunus Tüzen, "Bu benim ilk uzun metrajlı filmim. Filmin çekimleri Samsun'da yapıldı. 18 gün sürdü. Başrolde Uğur karakterimiz var. Eşinden ayrı. Bir kızı var. Ancak ne babalık yapıyor, ne de eşine destek oluyor. Hayattan kopmuş bir kişilik. Alzheimer hastası babasının hayatına girmesi ve değişimi işleniyor. Burada da tekrar babalığı öğreniyor. Tam işleri yoluna koydum derken, filmin finali geliyor" dedi. Ercan ÜSLÜ SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.