doğa calven duru
5s akın Mega Halı

O Filmin Çekimleri Samsun’da Başladı! Ünlü Oyuncular…

o-filmin-cekimi-samsunda-basladi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

O Filmin Çekimleri Samsun’da Başladı! Ünlü Oyuncular… Yönetmenliğini Yunus Tüzen’in yaptığı ‘Keşkeden Hemen Önce’ adlı sinema filminin çekimleri Samsun’da başladı

Senaristliğini ve Yönetmenliğini Yunus Tüzen’in yaptığı Saba Film ve Türkel Film ortaklığıyla başrollerini Esat Deniz Abdaloğlu, Berkan ŞAL, Işıl Akpınar ve Abdullah Şahin’in üstlendiği ‘Keşkeden Hemen Önce’ adlı sinema filminin çekimleri Samsun’da başladı.

29 film 3 Ana Manşet

FESTİVALE BAŞVURU

Bireysel seçimlerin insan hayatının akışındaki rolünü irdeleyen film, karşına çıkan her zorluğun sınırlarını belirleyen ne? sorusuna yanıt ararken, aile mefhumu, dostluk ilişkileri ve toplumsal bakışın birey ekseninde sorgulanması ile yoğrulan bir süreci anlatıyor. Bir alzheimer olan bir baba ve ekseninde gelişen kurguların anlatıldığı gerçek yaşanmış bir olaydan esinlenen film tamamlandıktan sonra bir çok uluslararası festivale katılmak için başvuru yapacak.

29 film 4 Ana Manşet

BAŞARILI KADRO

Samsun’da İlkadım, Çarşamba ve Atakum İlçeleri sınırları içerisinde çekilen filmin ana castında Behzat Ç. Dizisi ile adından çokça söz ettiren Berkan Şal, Tecrübeli oyuncu Abdullah Şahin,genç oyuncular Esat Abdaloğlu ve Işıl Akpınar paylaşıyor.

29 film 2 Ana Manşet

29 film 1 Ana Manşet

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir