Vakıfbank, emekli maaşlarını bankadan alan müşterileri için cazip bir fırsat sunuyor. Emekliler, acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 10.000 TL'ye kadar nakit avans kullanabilecekler.

Duyan Nüfus Müdürlüğü’ne akın etti! Kimliği ile gidene tamamen ücretsiz oldu Duyan Nüfus Müdürlüğü’ne akın etti! Kimliği ile gidene tamamen ücretsiz oldu

VAKIFBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL NAKİT AVANS

Emekli maaşını Vakıfbank'tan alanlar, bankanın sunduğu özel nakit avans imkanından yararlanabiliyor. Bu avantaj sayesinde, emekliler ihtiyaç duydukları anda 10.000 TL'ye kadar nakit avans başvurusu yapabilirler.

NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Eğer emekli maaşınızı Vakıfbank'tan alıyorsanız, 10.000 TL nakit avans başvurusu için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

En yakın Vakıfbank şubesine giderek nakit avans başvurusu yapabilirsiniz. Şubede size gerekli bilgiler verilerek başvurunuz tamamlanacaktır.

Vakıfbank’ın internet şubesi veya mobil uygulaması üzerinden de nakit avans başvurusu yapabilirsiniz. Bu yöntemle işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayarak telefonla nakit avans başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size gerekli bilgileri sağlayacak ve başvurunuzu alacaktır.

ALINTI: KAMU SON HABER

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: KAMU SON HABER