NOKİA SENTR 5G SIZDIRILAN ÖZELLİKLERİ

Yarına dikkat! Altında rekor sonrası endişelendiren yorum Yarına dikkat! Altında rekor sonrası endişelendiren yorum

Nokia Sentry 5G ilk olarak geçen yıl HMD Global’in bir yol haritasında göründü ve yanlışlıkla YouTube’da yayınlanan bir üreticinin sunumunda sızdırıldı. Sızıntı, telefonun özelliklerine ilişkin sadece birkaç ayrıntı ortaya çıkardı.

Nokia’nın yaklaşan dayanıklı telefonunun sızdırılan renderları, arka tarafta iki kamera sensörü ve bir flaş ile donatılmış olduğunu ve “Zeiss” markasının yerini alan “XR” harflerinin görülebildiğini gösteriyor. Değişiklik, Alman kamera markasıyla olan ortaklığın sona ermesinden kaynaklanıyor.

Tasarım olarak, yaklaşan Nokia XR 5G telefonunun önünde, kalın çerçevelerle birlikte bir delikli ekran bulunuyor. Telefonun genel tasarımı, önceki Nokia modellerine benziyor. Telefonun dayanıklı özellikleri, şok ve su hasarına dayanıklı bir kasa içermesi nedeniyle, açık havada faaliyet gösteren ve sürekli hareket halinde olanlar için idealdir.

Sızdırılan yol haritasına göre, yaklaşan Nokia XR 5G, 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve 33W şarj desteğiyle birlikte 4.600mAh bataryaya sahip olacak. Arka kamera kurulumu, 64 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel ultra geniş açılı kamerayı içerecek. Selfie’ler için ise 16 megapiksel bir ön kamera bulunacak. Fiyatı yaklaşık 499 dolar olması muhtemel. Nokia XR20 fiyatı netlik kazandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.