doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Mustafa Demir, Koronavirüse Yakalandı!

mustafa-demir-koronaviruse-yakalandi-2409
Daha Fazla Göster

Mustafa Demir, Koronavirüse Yakalandı! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından, temaslılara ne olacağı sorusu gündeme geldi

WhatsApp Image 2021 09 24 at 16.36.37 Ana Manşet

Son günlerde pek çok etkinliğe katılan ve son olarak da Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’un Samsun ziyaretine eşlik eden, koronavirüs testi pozitif çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in, temaslıların kimler olduğu ve bu kişilere, işlem yapılıp yapılmadığı merak konusu oldu.

WhatsApp Image 2021 09 24 at 16.36.39 Ana Manşet

MASKESİZ PAYLAŞIMLAR
Daha önce birçok kez gazetemiz ve internet sitemizde yer verdiğimiz, maskesiz görüntüleriyle eleştiri oklarını üzerine çeken Mustafa Demir’in son günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda ve Şeref Malkoç’un Samsun ziyaretine eşlik ettiği bazı anlarda, maskesiz olduğu dikkatlerden kaçmadı.

WhatsApp Image 2021 09 24 at 16.36.43 Ana Manşet

GÜNDEM OLMUŞTU
Geçtiğimiz yıl Samsun’un altyapı sorunlarının konuşulduğu “Fen İşleri Daire Başkanlığı 2021 Projeleri” konulu toplantıya dair Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in sosyal medya hesabından yaptığı maskesiz paylaşımı, akıllarda soru işareti bırakmış ve gündem olmuştu. Mustafa Demir, son olarak AK Parti Atakum İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda maskesiz görüntüleriyle tepki çekmişti.

Öte yandan Demir’in KOVİD-19 testinin pozitif çıktığına dair resmi bir açıklama yapılmazken; karantinaya alındığı, tedavisinin evinde devam ettiği ve sağlık durumunun iyi olduğu gelen bilgiler arasında.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir