doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Mustafa Demir Karantinaya Alındı, Temaslılara Ne Olacak?

demir-ile-temaslilarin-durumu-ne-olacak-2409
Daha Fazla Göster

Mustafa Demir Karantinaya Alındı, Temaslılara Ne Olacak? Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından temaslılara ne olacağı sorusu gündeme geldi

Son günlerde pek çok etkinliğe katılan ve son olarak da Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’un Samsun ziyaretine eşlik eden Demir’in, temaslı olduğu isimleri bildirip bildirmediği, temaslıların test yaptırıp yaptırmayacağı merak konusu olurken, ‘Mustafa Demir’le temaslılara ne olacak?’ sorusunu akıllara getirdi.

MASKESİZ PAYLAŞIMLAR

Daha önce de birçok kez gazetemiz ve internet sitemizde yer verdiğimiz, maskesiz görüntüleriyle eleştiri oklarını üzerine çeken, Mustafa Demir’in son günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda ve Şeref Malkoç’un Samsun ziyaretine eşlik ettiği bazı anlarda maskesiz olduğu dikkatlerden kaçmadı.

GÜNDEM OLMUŞTU

Geçtiğimiz yıl Samsun’un altyapı sorunlarının konuşulduğu “Fen İşleri Daire Başkanlığı 2021 Projeleri” konulu toplantıya dair Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in sosyal medya hesabından yaptığı maskesiz paylaşım akıllarda soru işareti bırakmış ve gündem olmuştu. Mustafa Demir, son olarak AK Parti Atakum İlçe Danışma Meclisi Toplantısı toplantısındaki maskesiz görüntüleriyle tepki çekmişti.

Öte yandan Demir’in KOVİD-19 testinin pozitif çıktığına dair resmi bir açıklama yapılmazken, karantinaya alındığı, tedavisinin evinde devam ettiği ve sağlık durumunun iyi olduğu gelen bilgiler arasında.

İşte o paylaşımlardan bazıları;

demir 56 Samsun demir paylasim 12 Samsun demir paylasim34 Samsun

AYŞE ÇOLAK

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir