doğa yataks duru
 
5s dikey akın bilgi

Mustafa Demir, Başarı Listesinde Yine Yok 

demir-basari-listesinde-yine-yok-0709
Daha Fazla Göster

Mustafa Demir, Başarı Listesinde Yine Yok Mustafa Demir, Sonar Araştırma Şirketi’nin yayınladığı anket sonuçlarına göre en başarılı büyükşehir belediye başkanları listesine giremedi

SONAR Araştırma Şirketi, en başarılı büyükşehir belediye başkanlarını belirlediği bir anket çalışması yaptı. Yayınlanan sonuçlara göre Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başarı listesinde yer alamadı.

aw412365 02 Ana Manşet

ZİRVEDE SEKMEN VAR

SONAR’ın anketinden çıkan sonuçlara göre; ilk sırada Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yer aldı. Yapılan ankette yüzde 60.6 oy oranıyla “Türkiye’nin En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı” olarak seçilen Başkan Sekmen’i, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve üçüncü olarak da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın takip etti. Ağustos – Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşen çalışmada 19 bin kişinin görüşüne başvuruldu. Öte yandan kariyeri sürekli başarılarla dolu olan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, yatırım bütçesi kullanımında da 2016, 2017, 2018 ve 2019 yıllarında üst üste Türkiye birincisi seçilmişti.

Mustafa Demir 696x464 1 Ana Manşet

DEMİR LİSTEDE YOK

Türkiye’nin en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı’nın değerlendirildiği ankette, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ‘başarılı başkanlar listesine’ giremedi.

Demir, daha önce gerçekleştirilen anketlerde de başarı listesinde yer alamamıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    esnaf düşmanı listesi yapsalar açık ara 1. olur