doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Murzioğlu Okudan’ı Ağırladı: Ortak Payda Samsun

murzioglu-okudani-agirladi-1410
Daha Fazla Göster

Murzioğlu Okudan’ı Ağırladı: Ortak Payda Samsun Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, kurumlar arası işbirliği içinde gerçekleştirilen çalışmaların önemine değindi

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, şehrin en büyük avantajlarından biri de kurumlar arasında işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışmalar olduğunu belirterek, birliktelik vurgusu yaptı.

WhatsApp Image 2021 10 14 at 14.08.50 2 Ana Manşet

ASRİAD’DAN ZİYARET

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti. Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz’ün bulunduğu ziyarette Okudan, yürüttükleri faaliyetler hakkında açıklamalarda bulundu. Okudan, Samsun’a modern bir hizmet binası kazandıran Samsun TSO Yönetimi’ni de kutlayarak, güzel hizmetler temennisinde bulundu.

WhatsApp Image 2021 10 14 at 14.08.50 1 Ana Manşet

‘ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ’

Ziyarette, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda yapısı ve yürüttükleri projeler hakkında Okudan’a bilgi verdi. Samsun TSO olarak sürekli kurumlarla temasta olarak birliktelikle kentin gelişmesi adına çalışmalar ve projeler yürüttüklerini belirten Başkan Murzioğlu, “Hepimizin ortak paydası Samsun. Samsun iş dünyası olarak her zaman sorumluluğumuzun bilincinde olduk. İlimizin en büyük avantajlarından biri de kurumlar arasında işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışmalardır. Oda yönetimi olarak, sürekli olarak kurumlarla dirsek temasında olduk. Sağlanan birlikteliğin sizlerin de katkısıyla artarak devam edeceğine inanıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sorumluluğumuzun bilinciyle, kentimiz ve ülkemiz için üzerimize düşen görevi yapmayı sürdüreceğiz. dedi.

WhatsApp Image 2021 10 14 at 14.08.49 Ana Manşet

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret sonrası ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Samsun TSO’nun ilk hizmet binasının fotoğrafını ve “Önce Nitelik” konulu plaketi takdim etti. Başkan Murzioğlu ise, ziyaretlerinden dolayı ASRİAD Yönetimi’ne teşekkür etti.

Pakize KABAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir