doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Milli Savunma Bakanlığı Resmen Duyurdu! Askerlik Yerleri Açıklandı

milli-savunma-bakanligi-duyurdu-askerlik-yerleri-belirlendi
Daha Fazla Göster

Milli Savunma Bakanlığı Resmen Duyurdu! Askerlik Yerleri Açıklandı Askerlik yeri için bekleyen binlerce vatandaş ‘Askerlik yeri sorgulama ekranı’ araması yapmaya başladı. Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada; “Ekim/Kasım/Aralık 2021 döneminde sevke tabi Yedek Subay, Yedek Astsubay adayları ile Erbaş/ Erlerin seçim ve sınıflandırma sonuçları e-Devlet ve askerlik şubelerinden açıklanmıştır.” denildi.

Askerlik yerleri sorgulama ekranı açıldı. Askerlik yeri için bekleyen binlerce vatandaş ‘Askerlik yeri sorgulama ekranı’ araması yapmaya başladı. İşte e devlet üzerinden askerlik yeri sorgulama ekranı ve tüm detaylar…

Milli Savunma Bakanlığı’ndan askerlik yeri ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

“Ekim/Kasım/Aralık 2021 döneminde sevke tabi Yedek Subay, Yedek Astsubay adayları ile Erbaş/ Erlerin seçim ve sınıflandırma sonuçları e-Devlet ve askerlik şubelerinden açıklanmıştır.

Ekim/Kasım/Aralık 2021 döneminde sevke tabi yedek subay, yedek astsubay adayları ile erbaş/erlerin seçim ve sınıflandırma sonuçları e-devlet ve askerlik şubelerinden açıklanmıştır.

Ekim 2021 celp döneminde sevk edilecek yükümlülerin PCR testleri 25-26 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacak, test sonucu nefatif olanların birliklerine sevki aynı tarihlerde yapılacaktır.

Herhangi bir bankada kendi adına hesabı ve banka/kredi kartı olmayan yükümlülerimizin birliklerine katılmadan önce banka kartı temin etmeleri önem arz etmektedir. “

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir