SAMSUN'DA TEST ETME İMKANI BULDU

Togg'un T10X akıllı cihazı, sabah saatlerinde kente getirildi. AK Parti Kavak Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına, bakanlığa tahsis edilen Togg aracıyla gelen Muş, Togg'u Samsun'da test etme imkanı bulduğunu söyledi.

Samsun'da kamyonet ile otomobil çarpıştı! Samsun'da kamyonet ile otomobil çarpıştı!

"ÇOK ATAK BİR ARAÇ"

Aracın gayet iyi olduğuna işaret eden Muş, "Performansı, yol tutuşu çok iyi, çok atak bir araç. Güvenlik sistemleri en üst düzeyde dizayn edilmiş. Yol hakimiyeti ve yol tutuşu çok seri olmasına rağmen çok kısa sürede durabiliyor." ifadesini kullandı.

AK Parti'nin düşüncesi ile uygulamasının aynı olduğunu belirten Bakan Mehmet Muş, "Bizim düşüncemiz neyse çalışmamızda bu olmuştur. Bizim bu samimiyetimiz görüldüğü için de halkımız bizi hep iktidarda tuttu” şeklinde konuştu.

Turkiye'nin 40 yıldır terörle mücadele ettiğini söyleyen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Karşımızdakiler ne denirse onu yapıyorlar. Neyin karşılığında. 40 yıldır biz bu mücadeleyi niye verdik. Kimse kimseyi kandırmasın. Bunun nereye gideceği belli Hiç kimse aklımızla alay etmesin. HDP masada. Bunlara fırsat vermeyin. Türkiye’yi daha büyütmek, daha güçlendirmek için iradenin olmadığı yerde idarenin de olmayacağını belirterek 14 Mayıs için sizlerden daha çok destek istiyoruz."
Bakan Muş, konuşmasında ayrıca Samsun'un ekonomik ve nüfus olarak Karadeniz'in en büyük ve aynı zamanda sanayi, ticaret ve turizmin birlikte geliştiği Türkiye'nin ender şehirlerinden birisi olduğunu vurguladı.
Açılışta Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu da hazır bulundu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.