Üniversitelerde yüz yüze eğitim için kritik açıklama! YÖK Başkanı tarih verdi Üniversitelerde yüz yüze eğitim için kritik açıklama! YÖK Başkanı tarih verdi

EYT son durum milyonlar tarafından yakından takip ediliyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar için yapılacak düzenlemede en kritik adım yarın Meclis'in açılması ile atılacak. Genel Kurul Öncesi AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş'tan flaş bir açıklama geldi. Elitaş, 'EYT ne zaman açıklanacak' sorusuna yanıt vererek, Çarşamba gününü işaret etti.

ÇARŞAMBA GÜNÜNÜ İŞARET ETTİ

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş konuya ilişkin yaptığı açıklamasında ‘EYT ne zaman yasalaşacak?’ sorusuna, “TBMM 6 Şubat'tan itibaren 21 günlük bir ara verdi. Bölge milletvekillerimiz ve tüm Milletvekillerimiz deprem bölgesinde bulunmak istediler. Onun için TBMM calışmalarına 28 Şubat'a kadar ara verildi. Yarın TBMM Genel Kurulu çalışmalarına başlıyor. İlk gündem maddemiz EYT. Tüm partilerimiz destek verirse EYT ile ilgili 4 maddelik yasa teklifinin görüşmelerine yarın başlar Çarşamba günü de nihayete erdiririz diye düşünüyorum. Genel kurulda EYT sonrası yapılandırma teklifini görüşeceğiz” yanıtını verdi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.