banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Anesiad Malatya’da Tanıtım Ve İstişare Toplantısı Düzenledi

Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Malatya Şubesi, tanıtım ve istişare toplantısı yaptı.Toplantıya, ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin...

MALATYA 15.04.2014, 12:39
Anesiad Malatya’da Tanıtım Ve İstişare Toplantısı Düzenledi
Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Malatya Şubesi, tanıtım ve istişare toplantısı yaptı.

Toplantıya, ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz, ANESİAD Malatya Şubesi Başkanı Resul Kocamaz, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ile dernek üyesi esnaf ve işadamları katıldı.

Toplantı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından, ANESİAD’ın kuruluş amacı ve geleceğe yönelik planları konusunda bir sine-vizyon izletildi. ANESİAD Malatya Şubesi Başkanı Resul Kocamaz, derneğin kuruluşundan bugüne geçirdiği süreçten ve kuruluş amacını anlattı. ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz ise Malatya’da böyle bir ortamda duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Malatya TSO Başkanı H. Hüseyin Erkoç, yaptığı konuşmada dünya ülkelerindeki yatırımcıların gözünün Anadolu’da olduğunu belirtti. Konuşmaların ardından dernek üyelerine üyelik belgeleri takdim edildi.

Yorumlar (0)
12°
açık
Namaz Vakti 23 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59