Hilas Otel

Çelik İnşaat

Anesiad Malatya’da Tanıtım Ve İstişare Toplantısı Düzenledi

Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Malatya Şubesi, tanıtım ve istişare toplantısı yaptı.Toplantıya, ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin...

Anesiad Malatya’da Tanıtım Ve İstişare Toplantısı Düzenledi
banner1314
Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Malatya Şubesi, tanıtım ve istişare toplantısı yaptı.

Toplantıya, ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz, ANESİAD Malatya Şubesi Başkanı Resul Kocamaz, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ile dernek üyesi esnaf ve işadamları katıldı.

Toplantı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından, ANESİAD’ın kuruluş amacı ve geleceğe yönelik planları konusunda bir sine-vizyon izletildi. ANESİAD Malatya Şubesi Başkanı Resul Kocamaz, derneğin kuruluşundan bugüne geçirdiği süreçten ve kuruluş amacını anlattı. ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz ise Malatya’da böyle bir ortamda duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Malatya TSO Başkanı H. Hüseyin Erkoç, yaptığı konuşmada dünya ülkelerindeki yatırımcıların gözünün Anadolu’da olduğunu belirtti. Konuşmaların ardından dernek üyelerine üyelik belgeleri takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308