Hilas Otel

Çelik İnşaat

Ünlü model alay konusu oldu!

Coachella'da boy gösteren ünlü isimlerden model Tammy Hembrow, sosyal medyada yayılan bir görüntüyle gündeme geldi. Ünlü model Hembrow'un festival yorgunluğundan kendinden geçmesi alay konusu oldu.

Ünlü model alay konusu oldu!

ABD’nin California eyaletinde devam eden Coachella Müzik Festivali’ne yoğun ilgi sürüyor. Son yıllarda ünlü isimlerin boy göstermek için adeta birbirleriyle yarıştığı festivalde ilginç görüntüler de ortaya çıkıyor.

Sosyal medya fenomeni ve fitness modeli Tammy Hembrow’un festivalde çekilen bir görüntüsü sosyal medyanın gündemine oturdu. 24 yaşındaki model, arkadaşı tarafından çekilen videoda kendinden geçmiş bir halde görülüyor.

Oturduğu sandalyede uyuyakalan Hembrow’un, görüntülerde horladığı da duyuluyor. Videoyu paylaşan Hembrow’un arkadaşı, “Coachella Tamtam’a ağır geldi” yazarken, kısa süre görüntüleri kişisel hesabından kaldırdı. Ancak video kısa sürede sosyal medyada hızla yayılırken, bir takipçi, “Bu kadar küçük ve tatlı bir şey nasıl babam gibi horlayabilir?” ifadelerini kullandı. Takipçilerinin kendisiyle alay etmesine aldırmayan ünlü model, “Evet çok kötü horluyorum” gibi esprili yanıtlar verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER