banner1223

Kanlı Dövüş filminin kadrosu belli oldu

Sinemalarında arından ilk kez Kanal D ile televizyon izleyicisiyle buluşacak olan 'Kanlı Dövüş' filminin kadrosu belli oldu.

banner1227

Aksiyon filmi olan 'Kanlı Dövüş' sinemaların ardından TV'de ilk kez olarak Kanal D'de yayınlacak. Tanıtımının yapılmasının ardıdan kandosu büyük bir merak konusu olmuştu. Kanlı dövüş filminin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgiler ve detaylar şu şekildeBaşrollerinin Amy Johnston, Muriel Hofmann, Kathy Wu, Jenny Wu ve Jet Tranter'ın olduğu aksiyon filmi "Kanlı Dövüş" Kanal D'de yayınlacak. 2016'da vizyona giren film, sorunları olan genç güzel ve Amerikalı bir kadının, Wudang Şampiyonu Shu ile karşılaşmasının ardıdan gelişen olayları içeriyor.

KONU: KADINLARARASI GİZLİ DÖVÜŞ SANATLARI

Sorunları olan genç ve güzel kadının, sırt çantası ile gittiği Hong Kong'ta kendisini 3 hırsızın kendisini sormaya çalışmasıyla onlardan kurtulunca Wudang şampiyonu Shu tarafından dikkat çeker. Genç kadını dünyadaki en büyük ve gizli olan kadınlararası dövüş sanatları için genç kadını hazırlamaya karar verir.Aylarca süren yoğun ve acımasız bir hazırlığın sonrasında Jane, aralarında Shu’nun en büyük rakibi Shaolin ustası olan Wai’nin çırağı Ling’in de olduğu, dünyanın en ölümcül kadınlarının karşısında rakip olmaya hazır hale gelmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148