banner1320

Kameralar önünde cinsel ilişkiye girdi, pişman oldu

İngiltere'de yayınlanan Love Island'da, yarışmacıların seks yaptığı sahnelerin televizyonda gösterilmediği öğrenildi. Programın eski güzellik kraliçesi yarışmacısı, kameralar karşısında seks yapması nedeniyle hayatının altüst olduğunu söyledi.

Kameralar önünde cinsel ilişkiye girdi, pişman oldu
banner1314

İspanya'nın Mallorca Adası'nda çekilen ve tüm dünyanın gündeminde yer edinen Love Island, gündemden düşmüyor. İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; yarışmacıların gece yarısı kaçamakları televizyonda yayınlanmazken, program ekibinden bir kaynak 'Villada seks yapan çok az çift var ama bunlar televizyonda gösterilmiyor. Yapımcılar onları üzmekten ve hayatlarını mahvetmekten korkuyor' dedi. Kaynak, 'Çoğu seks sahnelerinin yayınlanması konusunda kendini rahat hissetmediğini söyledi ve patronlar bunu hesaba kattı. Çoğu kameralar önünde seks yapmaktan pişmanlık duyuyor; zira bunlar halk tarafından ve onların işverenleri tarafından seyrediliyor' ifadelerini kullandı. 

Seks skandalları yaşanmıştı

Programın üç haftaki önceki bölümlerinden birinde yarışmacılardan Tommy Fury ile Molly-Mae-Hague seks yapmış ve o anlar televizyonda yayınlanmıştı. Programın 2016 yılındaki yıldız isimlerinden Zara Holland, canlı yayında seks yaptığı için hayatının altüst olduğunu söylemişti. Zara, villada Alex Bowen ile seks yaptıktan sonra 2016 Güzellik Kraliçesi tacından olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300