banner1219

Can Yaman'a yakın takip

2016 Ukrayna Güzeli Katherine Ramos'tan Can Yaman'a özel ilgi! Can Yaman'ı sosyal medya üzerinden yakın takibe aldı, hayranlar meraklı...

Daha öncesinde İlkay Gündoğan'la aşk yaşayan model, Can Yaman'ı instagramdan takibe aldı ve yakışıklı oyuncuyu beğeni yağmuruna tuttu.

Son dönemlerde yıldızı parlayan oyuncunun üzerindeki ilgi ülke sınırlarını aştı. Kendi gibi oyuncu olan Demet Özdemir'le adı anılan Can Yaman yabancı güzellerin de dikkatini çekmeyi başardı. Bunlardan bir diğeri ise 2017'de Manchester City'nin yıldızı olan İlkay Gündoğan ile aşk yaşayan 2016 Ukrayna Güzeli Katherine Ramos oldu.

Instagram'da 32 bin kişinin takibe aldığı 27 yaşındaki güzel modelin, geçtiğimiz gün yakışıklı oyuncu Can Yaman'ı yakın markaja aldı. 985 kişiyi takip eden güzel takip ettiklerinin arasına Can Yaman'ı da ekledi.
 

BEĞENİ YAĞMURU
Bununla kalmayan güzel model yıkışıklı oyuncunun fotoğraflarını beğeni yağmuruna tuttu. Güzel modelin Can Yaman'a instagram üzerinden mesaj attığı da söylentiler arasında. Ukraynalı güzelin ilgisi karşısında tepkisiz kalan Can Yaman seksi modeli takip etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148